Якщо Ви не здали ЗНО...

Університет Нікосії (Республіка Кіпр)

 В Міжрегіональній Академії управління персоналом (МАУП) відкрито Кіпрсько-Український культурно-освітній центр Університету Нікосії (UNІС).

 Це відкриває нові перспективи для абітурієнтів та студентів як України, так і третіх країн щодо заочно-дистанційного навчання в Університеті Нікосії та за програмою подвійного диплому МАУП і UNІС.

 Зарахування до Центру відбувається за надання атестату про повну середню освіту за результатами співбесіди.

Університеті Нікосії є найбільшим та найбільш авторитетним недержавним університетом Кіпру, який готує бакалаврів, магістрів та докторів філософії й уповноважений видавати дипломи державного зразка за стандартами Європейського Союзу. Диплом Університету Нікосії визнається не лише в країнах ЄС, але й на всіх континентах.

 Університет Нікосії є членом Європейської асоціації університетів, а його представник головує в комітеті ЮНЕСКО з питань гуманітарної освіти та міжкультурного спілкування.

Якщо Ви з будь-яких причин не склали ЗНО або набрали недостатню кількість балів для вступу, у Вас все таки є можливість вступити до вищого навчального закладу.

Між Університетом Нікосії (Республіка Кіпр) і МАУП було досягнуто домовленості про співробітництво щодо створення кіпрсько-українського культурно-освітнього центру Університету Нікосії (UNІС) при МАУП. Центр функціонуватиме на базі київського осередку Академії. Створення при МАУП кіпрсько-українського навчально-освітнього центру Університету Нікосії відкриває нові перспективи для абітурієнтів та студентів  України щодо дистанційно-заочного навчання в Університеті Нікосії.

Ви можете подати документи на навчання у Кіпрсько-Українському культурно-освітньому центрі Університету Нікосії (UNІС), який відкрито при Міжрегіональній Академії управління персоналом, до відділу прийому абітурієнтів Тернопільського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом.

 Зарахування до Центру відбувається на базі атестату про повну середню освіту за результатами співбесіди.

Після першого курсу студенти можуть продовжити навчання в Тернопільському інституті Міжрегіональній Академії управління персоналом.     

Річна вартість навчання – 9000 грн.+ 600 євро


Навчання ведеться за такими спеціальностями:

 Ступінь бакалавра

Ділове адміністрування

Облік та Аудит (Бухгалтерська справа)

Менеджмент туризму та готельного бізнесу

Міжнародний маркетинг та реклама

Країнознавство (Міжнародні відносини)        

Абітурієнти мають надати наступні документи:

 1. Атестат – оригінал та нотаріально засвідчений переклад атестату англійською мовою (2 примірники);

 2. Додаток до атестату (перелік предметів з оцінками) – оригінал та нотаріально засвідчений переклад атестату англійською мовою (2 примірники);

 3. Паспорт – оригінал та копія (2 примірники);

 4. Медична довідка про стан здоров’я абітурієнта;

 5. 6 фото 3х4 (матових), 1 електронне фото 3х4.