Про нас:

Свою історію Тернопільський інститут МАУП  веде з 1998 року, коли почав працювати Регіональний науково-консультаційний центр відкритої освіти МАУП. З метою розширення та організації високоякісної багаторівневої системи безперервної освіти управлінського персоналу в різних напрямках та сферах діяльності РНЦВО стає відділенням Хмельницького інституту МАУП.

    01 березня 2001 року на підставі рішення Зборів акціонерів акціонерного товариства закритого типу “Міжрегіональна Академія управління персоналом”, протокол від 5 січня 2001 року № 2 була створена Тернопільська філія МАУП. Створення Філії було підтримано Тернопільською обласною Радою, Тернопільською міською Радою, Тернопільським обласним центром зайнятості, обласним управлінням освіти та науки Тернопільської ОДА.

    17 листопада 2005 року Тернопільську філію Міжрегіональної Академії управління персоналом перейменовано на Тернопільський інститут МАУП, що стало потужним стимулом до подальшого зростання.

    12 років очолює Тернопільський інститут Петро Петрович Муравка, кандидат економічних наук, дійсний член МКА, нагороджений золотою медаллю МКА «За ефективне управління».

    В Інституті функціонує три кафедри: менеджменту, економіки і підприємництва, гуманітарних дисциплін та юридичних дисциплін, які здійснюють підготовку висококваліфікованих спеціалістів.

    Навчання студентів у Тернопільському інституті забезпечується 35 науково-педагогічними працівниками, серед яких: 1 доктор наук, 20 кандидатів економічних, історичних, юридичних, психологічних, філологічних наук; 11 викладачів та старших викладачів, 3 аспіранти та пошукувачі, які працюють на постійній основі та за сумісництвом.

    За період існування Тернопільського інституту випущено близько 1600 фахівців. Тут готують бакалаврів і спеціалістів на денній, заочній та дистанційній (з використанням мультимедійних технологій) формах навчання. В Тернопільському інституті МАУП також можна здобути другу вищу освіту, якщо людина бажає змінити професію, перейти на іншу роботу, відкрити власну справу.

    Навчання в Тернопільському інституті МАУП здійснюється за ефективними сучасними методиками. Програми розроблено з врахуванням останніх досягнень науки. Впроваджено рейтингову європейську систему оцінювання знань студентів. Багаторівнева система освіти дає можливість продовжити навчання з будь-якого базового рівня.

    Студенти Тернопільського інституту МАУП беруть активну участь у Всеукраїнських олімпіадах. Також студенти Тернопільського інституту МАУП займаються науковою роботою, беруть участь у Всеукраїнських студентських науково-практичних конференціях, де гідно показують свої знання.

    З кожним роком удосконалюється проведення традиційних загальноінститутських заходів національно-патріотичного та мистецького спрямування, зокрема, конкурсу читців Шевченківської поезії «Вічне слово Кобзаря», акції «Запалимо свічку пам’яті» (вшанування жертв голодомору та сталінських репресій), акцій спрямованих на популяризацію української культури «Одягни вишиванку», організовуються та проводяться святкові концерти присвячені тим чи іншим державним та релігійним святам, «День захисника вітчизни», «День усіх закоханих», «Амурові стріли», «Скринька Валентина», «Краса врятує світ» та ін., неодноразово в стінах ТІ МАУП проводилися тематичні підсумкові конференції з питань державотворення та права під керівництвом викладачів кафедри юридичних дисциплін та Студентського наукового товариства.

    Студенти інституту беруть активну участь у різних міжвузівських конкурсах та змаганнях. Зокрема, у конкурсі «Панна Всеукраїнського університету - 2010» у м. Черкаси, «Студентська красуня МАУП-2012» у м. Києві

    Керівництво закладу підтримує різного роду спортивні змагання, турніри та забави. Студенти ТІ МАУП беруть участь у Всеукраїнських спортивних змаганнях.

    Високий рівень підготовки фахівців Тернопільського інституту МАУП дає можливість плідно працювати у різних сферах діяльності Тернопільщини та за її межами. Зокрема наші випускники є керівниками і спеціалістами державних установ, банків та інших підприємств, установ і організацій, громадські і політичні діячі області.