Новини:

Герої не вмирають. Вшанування загиблих студентами ТI МАУП на Майдані незалежності та вулиці Героїв Небесної сотні (Інституцькій).

Жовтень 1, 2014

Герої не  вмирають. Саме цими словами Україна проводжала в останню путь своїх синів та дочок. Тих, хто загинув за свою країну, за свій народ. Знову від нас пішли найкращі. Ті, для кого "справедивість", "гідність", "свобода", "Україна" були не просто словами, а сенсом їх життя.

Студенти Тернопільського інституту МАУП мали можливість віддати шану загиблим учасникам революції яка проходила в листопаді 2013 – лютому 2014 року.

    

    

Історія України мала багато трагічних періодів. Коли свобода і навіть сам факт існування українського народу опинявся під загрозою. Але завжди в такі періоди найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників.

Так було і за княжої доби. Так було і за часів Козаччини. І за часів боротьби за незалежність 1917-1921 років.

І під час Другої світової. І на початку 1990-х.

Нині знову прийшов цей час - час вибору між свободою та рабством, світлим майбутнім та темним минулим, справедливістю та тиранією.

На Майдані пліч-о-пліч стали українці і євреї, росіяни та вірмени, грузини і білоруси.

Їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній країні.

Спочатку вони вимагали право вибору. Потім їм довелось вимагати права жити. І хоч кулі снайперів - це вагомий аргумент, але ні кулі, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавались...

Так на Майдані з'явилась ще одна сотня - Небесна. Для України це найголовніша, найвпливовіша сотня. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. І для нас є святим обов'язком гідно вшанувати Героїв. Щоб ми пам'ятали - хто і за що загинув. Щоб ми їх не зрадили.

Темні часи пройдуть. Буде колоситись хліб. Будуть сміятись діти. Буде жити Україна.

Але віднині небесне воїнство поповнилось ще однією сотнею. Небесною сотнею.


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ГОСПОДАРСЬКОГО СУДУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Червень 15, 2014

13 червня 2014 року о 10 год. 00 хв. у господарському суді Тернопільської області відбувся день відкритих дверей. Студенти Тернопільського інституту МАУП охоче взяли участь у заході.

Метою проведення є покращення доступу до правосуддя в Україні та забезпечення відкритості судової влади в цілому, підвищення загального рівня правової культури, вдосконалення системи правової освіти населення, а також формування у громадян поваги до права та побудови правового діалогу між судовою владою та суспільством.

Програма Дня відкритих дверей включала в себе екскурсію приміщенням суду, ознайомленням роботою суддів та працівників апарату суду, крім цього відвідувачімогли  прийняти участь у проведенні судового засідання в режимі  відеоконференцзв’язку.МАУП 25 років!

Квітень 1, 2014


 


Запрошуємо випускників шкіл, ПТУ, ВПТУ та коледжів на «Дні відкритих дверей»

Лютий 27, 2014

      Міжрегіональна Академія управління персоналом є найбільшим економіко-гуманітарним вищим навчальним закладом України, в якому навчаються студенти з 39 країн світу за 20 спеціальностями, 101 спеціалізацією з 10 галузей знань та 16 напрямів.
       Академія включає Президентський університет (м. Київ), Всеукраїнський університет (понад 40 інститутів, філій, дочірніх структур у всіх регіонах України) та Міжнародний відкритий університет (Міжнародний підготовчий інститут у м. Києві, мережа центрів відкритої освіти МАУП за кордоном).

         Тернопільський інститут Міжрегіональної Академії управління персоналом відокремлений структурний підрозділ створений з метою надання освітніх послуг; сприяння всебічному розвитку людини, як особистості та найвищої цінності суспільства; збагачення інтелектуального, творчого та культурного потенціалу України; забезпечення умов для оволодіння системою знань; задоволення потреб суспільства і держави у вихованні та розвитку обдарованих, талановитих і здібних громадян; підвищення освітнього рівня народу; забезпечення підприємств, установ, організацій кваліфікованими фахівцями; підготовки кадрового потенціалу управління та підприємництва.

Навчання студентів у Тернопільському інституті МАУП забезпечується 35 науково-педагогічними працівниками з них 75 % кандидати наук.

За період існування Тернопільського інституту випущено близько 2000 фахівців.

Тут готують бакалаврів і спеціалістів на денній, заочній та дистанційній (з використанням мультимедійних технологій) формах навчання. В Тернопільському інституті МАУП також можна здобути другу вищу освіту, якщо людина бажає змінити професію, перейти на іншу роботу, відкрити власну справу.

Навчання в Тернопільському інституті МАУП здійснюється за спеціальностями/напрямами:

  • Правознавство (спеціалізація: комерційне та трудове право),
  • Фінанси та кредит (спеціалізація: фінансовий менеджмент),
  • Облік і аудит (спеціалізація: бухгалтерський облік і аудит),
  • Управління персоналом та економіка праці (спеціалізація: економіка та управління персоналом),
  • Менеджмент (спеціалізація: управління бізнесом).

Програми навчання розроблено з врахуванням останніх досягнень науки та ефективними сучасними методиками. Впроваджено рейтингову європейську систему оцінювання знань студентів. Багаторівнева система освіти дає можливість продовжити навчання з будь-якого базового рівня.

Випускники  школи  повинні заздалегідь обирати свій професійний шлях. І якщо учень 9 класу готовий ступити на сходинку самостійного життя, отримати хороші знання, – таку можливість надасть Економіко – правовий технікум при Міжрегіональній академії управління персоналом.

Навчання у технікумах здійснюється на базі 9-ти та 11-ти класів (заочно). Протягом першого навчального року студенти засвоюють програму середньої школи, з другого курсу - опановують обрану спеціальність. Після закінчення навчання випускники технікуму отримують атестат про повну загальну середню освіту, диплом молодшого спеціаліста державного зразка та диплом, оформлений відповідно до міжнародних вимог. Випускники мають можливість на пільгових умовах продовжити навчання в інститутах Президентського університету МАУП з третього курсу.

Інформаційне забезпечення слухачів надає Міжнародний бібліотечно-інформаційний центр ім. Ярослав Мудрого. Студенти забезпечуються навчально-методичною літературою, яка видається Академією (входить на вартості навчання). Слухачам Підготовчого відділення МАУП випускні іспити зараховуються як вступні до технікуму.

При укладенні контракту на навчання в Дні відкритих дверей діє знижка на перший внесок.

Підготовка у технікумах здійснюється за спеціальностями, що відповідають спеціальностям підготовки студентів в інститутах Президентського університету МАУП.

Спеціальності:

Правознавство

Бухгалтерський облік.

Фінанси і кредит.

Соціальна робота.

Туристичне обслуговування.

Щорічно Міжрегіональна Академія управління персоналом та інші заклади вищої школи  поповнюється випускниками Технікуму – вони починають тут навчатися з третього курсу.

Студенти  випускних курсів повністю забезпечені базами для проходження виробничої практики. Це судові установи м. Тернополя, нотаріальні контори – для юристів; міський та районні соціальні служби для дітей, сім’ї та молоді – для соціальних працівників; для фінансистів та менеджерів – підприємства та банківські установи.

По закінченню практики частина випускників залишається на роботі за місцем проходження практики.

Ми створили всі умови для навчання студентів: кабінет оснащений теле- та відеоапаратурою, є комп’ютерний клас, бібліотека.

Вища освіта в Україні з МАУП — це оптимальні, комфортні умови навчання для студентів усіх форм навчання та високий рівень отриманих знань.

Графік проведення днів відкритих дверей

в Тернопільському інституті Міжрегіональної Академії управління персоналом та

 Економіко – правовому технікуму при МАУП.

п/п

Дата проведення

Час проведення

Аудиторія

1.

13 березня (четвер)

0900-1600

Аудиторія № 2 ІІ поверх Тернопільського інституту МАУП (вул. Текстильна, 18)

2.

10 квітня (четвер)

0900-1600

Аудиторія № 2 ІІ поверх Тернопільського інституту МАУП (вул. Текстильна, 18)

3.

29 травня (четвер)

0900-1600

Аудиторія № 2 ІІ поверх Тернопільського інституту МАУП (вул. Текстильна, 18)

4.

12 червня (четвер)

0900-1600

Аудиторія № 2 ІІ поверх Тернопільського інституту МАУП (вул. Текстильна, 18)

5.

10 липня (четвер)

0900-1600

Аудиторія № 2 ІІ поверх Тернопільського інституту МАУП (вул. Текстильна, 18)

Запрошуємо всіх бажаючих. Ми завжди раді вам.

Адреса приймальної комісії Тернопільського інституту МАУП та Економіко-правового технікуму при МАУП:

м. Тернопіль, вул. Текстильна, 18.

Тел. : (0352) 43-49-21, (0352) 43-49-19.


З Різдвом Христовим!

Січень 7, 2014

Дорогі студенти, працівники та співробітники Міжрегіональної Академії управління персоналом!
Від усього серця вітаємо Вас із найсвітлішим святом – Різдвом Христовим! Нехай Ваша душа буде багата на добро, як святковий стіл. Хай святкові дзвони Різдва принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов.
Різдво – це символ нового життя, мудрості, оптимізму, підкорення нових вершин. Це уособлення добра, віри, чистоти, вічності та неперервності людського буття, що примножує найкращі традиції українського народу.
Тож нехай різдвяна зірка осяє Ваші серця чистим світлом вічних чеснот і цінностей, а Віфлеємський вогонь в цю холодну пору зігріє Ваші душі, запалить в ній світло надії, віри та впевненості у завтрашньому дні.

З повагою, колектив МАУП.