Я, щаслива, що мала можливість тут навчатися!

Швидко, майже непомітно проминули роки мого навчання в ТІ МАУП. У вирі цікавих подій та навчання добігає закінчення останній курс.

Сумно… Зовсім не хочеться усвідомлювати, що цей період мого життя скоро закінчиться. Зачиняться двері інституту і я опинюся на дорозі самостійного і дорослого життя. І з кожним днем ця мить все ближче…

Не буде більше цікавих лекцій, практичних робіт, нашої веселої та дружньої групи, мудрих і завжди все розуміючих  викладачів.

Так, ми ще колись обов’язково зустрінемося і, маю надію, що не один раз. Але, це будуть вже не той самий час, буде зовсім інший. Єдине, що залишиться в нас – спогади і старі фотографії.

Я, щаслива, що мала можливість тут навчатися! Хотілося б подякувати всім викладачам за те, що разом із знаннями Вони вкладали в наші серця частинку добра! Спасибі  за те, що розуміли нас, підтримували. Спасибі за… за ВСЕ!

… Дуже швидко пролітають дні, плине час – його нам не спинити. Це були найкращі у житті роки, ті, що в пам'яті навіки будуть жити…

Сабіна Прожегач

Студентка 5 курсу,  денної форми навчання, спеціальності  - правознавство

 Тернопільського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом.

 


Мені подобається навчатися в інституті МАУП.

Інститут МАУП – це чудовий педагогічний заклад, гарна територія! На лекціях досить цікаво! З викладачами нормальні відносини, після лекцій можна підійти і запитати, коли щось не зрозуміло. Радує повне методичне забезпечення, величезна електронна бібліотека, електронні конспекти з більшості предметів. Взагалі не знаю кому як, але мені подобається навчатися в інституті МАУП :)

Анна – Марія Зубчик

Студентка 1 курсу,  денної форми навчання, спеціальності  - правознавство

 Тернопільського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом.

 


Для того щоб бути спеціалістом у обраній галузі необхідно мати бажання і докладати зусилля.

Тернопільському інституту МАУП я хочу залишити позитивну оцінку. Оскільки, і викладачі хороші, які знаходять індивідуальний підхід до кожного студента, і якістю освіти задоволена, і рівнем навчання, і повним забезпеченням літературою. Для того щоб бути спеціалістом у обраній галузі необхідно мати бажання і докладати зусилля і, на мою думку, працевлаштування не залежить від ВУЗу, а від знань і везіння, так ось рівень отримання знань в ТІ МАУП на високому рівні - головне бажання. Безперечно, шкода, що магістратура тільки в Києві, але надіюсь це тимчасово.

Марія Кушнір

Студентка 5 курсу денної форми навчання спеціальності – правознавство, капітан студентської команди КВН «Хай Пре» Тернопільського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом
Дуже важливо, що в нашому інституті вистачає уваги для кожного студента.

Прийшов час, коли потрібно обирати де навчатись! Я обрала МАУП! І цей вибір для мене став дійсно щасливим, тому що тут я познайомилася з викладачами, які дають безцінні і необхідні знання, діляться своїм практичним досвідом, готують до того, що нас зустріне у практичній діяльності. Дуже важливо, що в нашому інституті вистачає уваги для кожного студента, який її потребує. Це може виявлятися в самому простому, наприклад, у дружній пораді чи святкуванні дня народження!

Тому, мені подобається тут навчатись!

Вікторія Вдовіченко

Студентка 1  курсу денної форми навчання, спеціальності – правознавство

Тернопільського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом.

 

 

Навчальний процес є надзвичайно цікавим та доступним.

Я студент 4-го курсу, факультету правознавства.  Можу відзначити, що навчання в інституті відбувається на високому професійному рівні, викладачі надають якісну освіту. Сам навчальний процес є надзвичайно цікавим та доступним, заслугою цього є і діяльність як адміністрації інституту, так і викладачів. Науково - методична база є широкою та доступною для усіх студентів. Я, впевнений, що знання які я отримую в інституті МАУП допоможуть мені досягнути високих щаблів у моїй майбутній професійній діяльності. Я пишаюсь тим, що вибрав для своєї освіти саме цей навчальний заклад.

Юра Доля

Студент 4 курсу заочної форми навчання, спеціальності – правознавство

Тернопільського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Архіваріус-контролер. Приват – Банк. м. Тернопіль.


..."Один за всіх і всі за одного"...

 

Хочу наголосити на тому що, в цьому закладі є повне забезпечення електронною базою книг та конспектів, які так необхідні для навчання. Не забуду і про те які хороші, доброзичливі, завжди готові допомогти , студенти тут навчаються. ..."Один за всіх і всі за одного"... МАУП - одна команда і я надзвичайно щаслива , що опинилась саме тут, адже тільки наш інститут підготовлює не тільки кваліфікованих спеціалістів, а й готує нас у вихід в брехливий, складний і такий несправедливий світ в якому нам прийдеться жити і боротись за своє щасливе життя. Тому хочу подякувати всім викладачам, ви стали нам другими батьками: "дякую Вам велике!" Я з великою радістю перебувала тут чотири роки, але, нажаль, час спливає не помітно і коли-небуть прийдеться попрощатись назавжди, проте ця часточка яку вклали в мене викладачі залишиться зі мною на все життя. Тернопільський Інститут МАУП - я тебе люблю!!!

Вікторія Смітюх - Тютюнник

Студентка 4 курсу денної форми навчання, спеціальності – правознавство Тернопільського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом.

 

    

Тут мені вдалося навчитися тому, як незважаючи на всі життєві труднощі, залишатися благородною, шляхетною і справедливою людиною.

 

Навчання в Тернопільському Інституті МАУП схоже на життя у двох світах. Перший наповнений масою цікавої і важливої інформації. Він багатий на юридичні терміни, історичні дати і захопливі факти. В цьому світі студенти отримують якісні і ґрунтовні знання, які стають незамінними у їхній майбутній професії і відкривають їм шлях до успішного, хорошого і забезпеченого життя. Але особисто для мене набагато більш значущим був другий світ. Він сповнений речами, можливо не настільки практичними, але надзвичайно щирими і глибокими. Це світ, в якому панує підтримка, взаємоповага і чистосердечність, який заснований на дружніх відносинах, що перетворюють Інститут на справжню велику сім’ю.

    Дякуючи ТІ МАУП я отримала не лише можливість стати хорошим професіоналом. Тут мені вдалося навчитися тому, як незважаючи на всі життєві труднощі, залишатися благородною, шляхетною і справедливою людиною.

Ліля Шпеник

Випускниця денної форми навчання, спеціальності – правознавство Тернопільського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом.